Ткани 5 Авеню Ткани 5 Авеню
Індивідуальні умови
для дилерів!

Популярні колекції — Тканини 5 Авеню для штор і меблів —


Всі колекції тканин 5 Авеню


Ми пропонуємо

  • Більше ніж 4 000 артикулів тканин 5 Авеню
  • Понад 100 персональних колекцій тканин
  • Дизайн та пошиття штор будь-якої складності
  • Авторський текстильний дизайн інтер'єру
  • Пошиття декоративних подушок та покривал
  • Перетяжку меблів та багато іншого

Студія Rosetti є офіційним представником 5 Авеню в Україні. Ми пропонуємо великий асортимент порт'єрних та тюлевих тканин, тканин для штор і меблів. У нас діють складська та замовна програми. Крім того, ми робимо текстильний дизайн інтер'єрів будь-якої складності і в будь-якому художньому напрямку.

Наші роботи на сайті rosetti.com.ua

Контакти

вул. Дмитрівська 76, офіс 3,
Київ, 01135, Україна
+38 044 486 54 98
+38 067 443 22 10

Два слова про 5 Авеню

      

Компанія 5 Авеню — найбільший постачальник тканин для штор і меблів з Європи. 5 Авеню — це тканини для штор і меблів виробництва Італії, Іспанії та Франції будь-яких стилістичних напрямків; це великий асортимент тюлево-гардинових тканин; це гладкокрашениє вуалі, тюлі з набивними візерунками, деворе й вишивки; це значний вибір тканин Blackout (блекаут) різних фактур, кольорів і щільності; це чудові оксамити з бавовни і хвилясті велюри з віскози; це жакардові тканини з вишуканими візерунками; це матеріали з незвичайними набивними орнаментами; це тканини, призначені для пошиття штор, оббивки меблів, пошиття чохлів на стільці та крісла, з заявленим високим показником зносостійкості Martindeil; це рідкісної форми і обробки аксесуари від простих кордов до багатошарової складної бахроми, елегантних кистей, підвісок з бісеру і страз.       

Асортимент тканин 5 Авеню практично повністю охоплює різні напрямки текстильної продукції для декору інтер'єру — тканини для штор, тканини для тюлі, тканини для меблів, тканини для гардин, портьєрні тканини, жакардові тканини, тканини для покривав і т.д. Все різноманіття тканин 5 Авеню дозволить прикрасити зі смаком будь-який інтер'єр, вирішити масу конструктивних і декоративних питань обробки приміщень.       

Ми будемо раді не тільки допомогти при виборі тканин для штор, портьєр, тюлі, гардин і оббивок, але і надати увесь перелік послуг текстильного салону вищої категорії від проектування виробів до їх пошиття та монтажу. Зупинивши свій вибір на тканинах 5 Авеню, Ви внесете шарм, затишок та оригінальність в дизайн Вашого інтер'єру.       

Залишилися питання?

Задати питання менеджеру