Fausta, Italy Fausta
Collection, Italy


Поради щодо вибору тюлі

Тюлеві (гардинні) тканини - це, здебільшого, доповнення загальної композиції. Як правило, тюлеві тканини повинні контрастувати з основною портьєрної тканиною або бути в тон одного з використаних матеріалів (якщо їх більше одного). У рідкісних випадках при необхідності створити непомітну і ненав'язливу текстильну композицію, тюль використовується в тон портьєр.

Як правило, в тому випадку, якщо дизайнер підбирає тюль або гардину з помітним, яскравим або просто рясним візерунком, композиція доповнюється однотонними або смугастими портьєрами. Одночасне велика кількість декору в тканинах гардин і портьєр використовується рідко і в найскладніших композиціях, що вимагають значних навичок фахівця.

Якщо гардинна тканина використовується як самостійний елемент оформлення вікна, тоді вона виконує основну функцію декору і може бути щільно задрапірована, якщо того вимагає інтер'єр. Крім того, тюлеві тканини використовуються в легких ультрасучасних інтер'єрах з мінімумом драпірування і декорування, у відповідності зі стилістикою інтер'єру.

Тюлеві або гардинні тканини - це чудове доповнення для текстильного оформлення вікна. Вони підкреслять візерунок і колір порт'єрних матеріалів, пом'якшать строгість штор, нададуть легкість вікну і затишність приміщенню. Тюль можна також використовувати самостійно, без доповнень портьєрами, що завжди візуально зберігає простір приміщення і придає вікну легкість та ефемерність.

Тюлеві і гардинні тканини бувають самих різних видів і призначень від простої фарбованої вуалі до мереживного і вишитого ажурного полотна; від елегантного напівпрозорого «Девора» до спадаючого ніжного крепу.

Такі тонкі, граціозні і неодмінно світлопроникні тканини обов'язково стають важливою складовою загального текстильного оформлення вікна.