Fausta, Italy Fausta
Collection, Italy

Тканини для штор та портьєрТканини для штор та портьєр — це наша основна продукція. Велика (більше 4 тис. артикулів) кількість тканин європейських виробників, різних по дизайну, складу, щільності, за ціною і призначенням, не залишать Вас без вибору. Колекції 5 Авеню тим і цінні, що охоплюють практично всі напрямки текстильної моди і задовольнять попит на оформлення будь-яких інтер'єрних стилів. Це можуть бути і щільні важкі портьєри для драпірування вікон класичних інтер'єрів, і легкі летючі для інтер'єрів в дусі «мінімалізм»; ламкі, що дають химерні складки для вікон інтер'єрів ультрасучасних; однотонні, фактурні для нейтральних текстильних рішень, наприклад, в офісі або кабінеті.

Головний критерій при виборі тканини для штор і портьєр — це контекст їх використання. Починати потрібно з загальної концепції інтер'єру, до якого повинні підійти Ваші тканини. Крім того, існує класичний постулат для кожного художника-дизайнера, який говорить: «тканина диктує форму!». Виходячи з цього, потрібно розуміти, що, вибравши тканину, Ви зможете «сформувати» фасон, а, отже, необхідно для початку зрозуміти які матеріали Вам до душі і які при цьому підходять для Вашого конкретного інтер'єру.

Існує багато різних варіантів вибору тканини для штор:

  • Натуральні або синтетичні (адже у кожному складі є свої переваги та недоліки).
  • Тканини простого або складного плетіння (адже навіть самий невигадливий інтер'єр може вимагати від текстилю певних властивостей, які дає саме плетіння, наприклад, м'яке драпірування).
    • Вишиті або набивні тканини (вишивка істотно здорожує матеріал, а в догляді нерідко виявляється вкрай примхлива).
    • Однотонні тканини або тканини з візерунком (будь-який інтер'єр може виявитися, як перевантажений декором, так і недостатньо декорований).

    Для того щоб зробити свій незалежний і правильний вибір портьєрної тканини, потрібно просто поставити чітке завдання, а для цього важливо побачити і, в ідеалі, потримати в руках тканини.

    Ми завжди раді проконсультувати Вас з будь-яких питань, пов'язаних з підбором тканин для пошиття штор. У нас діють складська і замовна програми. Зупинивши свій вибір на тканинах 5 Авеню від Rosetti, Ви внесете шарм і оригінальність в дизайн Вашого будинку!