Fausta, Italy Fausta
Collection, Italy

Підкладкові тканиниПідкладкова тканина для штор від 5 Авеню

Підкладкова тканина — як правило, тонша за основну тканину і використовується для збільшення об'єму та міцності текстильних виробів, дозволяє зменшити або практично виключити світлопроникність штор. В основному для підкладки штор використовують: віскозні, бавовняні, синтетичні і сумішеві матеріали. За типом плетіння це можуть бути звичайні полотняні тканини, тафта, атлас або сатин, саржа і навіть тканини складного плетіння, такі як жаккард.

Традиції використання підкладкових тканин при виготовленні штор і портьєр, а також покривав, чохлів і накидок, все частіше входять в наш побут. Використання підкладкових тканин традиційно для європейських текстильних виробів і має свої переваги на різних територіях.

Італія переважно «ставить» на свої вироби однотонну бавовняну або сумішеві підкладку полотняного переплетення, як правило, молочного або білого відтінків; французькі вироби Hight-класу найчастіше обробляються не тільки підкладковими матеріалами, а й спеціальними прокладками або т.зв. «Дублюром» (doublure) з натуральних волокон і кінського волоса.

Величезна кількість прийомів обробки виробів підкладкою, коли тканини підбираються і в тон виробу, і різко-контрастних відтінків, що дозволяє вибрати відповідний прийом до кожного індивідуального виробу.

Підкладкова тканину 5 Авеню різних видів чекає на Вас в нашому салоні. Ми з радістю допоможемо підібрати найкращий матеріал для Ваших майбутніх штор.