Fausta, Italy Fausta
Collection, Italy


Оббивна тканина для меблів

Перед тим як купити оббивну тканину, потрібно визначитися з матеріалом. Безумовно, всім нам хочеться бути в оточенні виробів з натуральних тканин, але при цьому потрібно пам'ятати, що навіть мінімальне додавання синтетичної нитки в тканину для м'яких меблів істотно продовжує її термін служби, вона легше переносить процес хімчистки, що особливо важливо, якщо в будинку є діти або домашні тварини. У будь-якому випадку меблеві матеріали, які містять синтетичну нитку, врятують Ваш будинок від зайвих прикрощів, адже від випадково розлитого чаю або соку не застрахований ніхто.

При виборі тканини для меблів потрібно прислухатися як до тенденцій моди, так і до власного смаку. Залежно від стилістики житла Ви виберете характерну меблеву тканину від м'яких шеніль для затишного будинку в дусі «Прованс», до строкатого гобелена з характерним геометричним візерунком в дусі «Етно».

Для класичних інтер'єрів добре підходять:

Безумовно, фавориткою серед безлічі пропозицій, на протязі не однієї сотні років була і залишається жакардова тканина. Любителі класики, віддадуть перевагу особливості візерунка жакардових тканин, поєднанню відтінків, особливу колірну палітру, тонке і майстерне переплетіння ниток.

Найголовнішим моментом при виборі тканини для меблів є її зносостійкість. Виробники тканин вказують різні показники стирання, тим самим попередньо інформуючи покупця про властивості матеріалу т його призначення. Причому, за призначенням тканини для оббивки меблів можуть ділитися на прості тканини для побутового використання або для використання в громадських місцях. До останньої групи, безумовно, вимоги підвищені. Такі тканини не тільки мають найвищі показники тесту Мартиндейла (англ. Martindale Test) або тесту Візенбека (англ. Wyzenbeck Test), але і містять вогнетривкі нитки Trevira Cs, які не підтримують горіння.

На нашому сайті представлений широкий асортимент меблевих тканин, наші фахівці завжди раді проконсультувати Вас з будь-яких питань, пов'язаних з підбором та покупкою тканин 5 Авеню для меблів.